Przejdź do treści

Zakończenie szkolenia zawodowego „Przedstawiciel handlowy” (marzec 2025)

Zakończenie szkolenia zawodowego „Przedstawiciel handlowy”

Z wielką satysfakcją informujemy, iż 17 marca zakończyło się szkolenie zawodowe „Przedstawiciel handlowy”, realizowane w ramach projektu „Działanie kluczem do sukcesu”  współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Przez 112 godzin dydaktycznych nasi Beneficjenci zgłębiali tajniki sprzedaży, negocjacji oraz profesjonalnej obsługi klienta. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą im śmielej wejść na rynek pracy i skuteczniej konkurować o zatrudnienie w sektorze handlowym.

Czego nauczyli się nasi uczestnicy?

  • Jak skutecznie prowadzić rozmowy sprzedażowe i budować relacje biznesowe
  • W jaki sposób zarządzać reklamacjami i radzić sobie z trudnymi klientami
  • Sztuki autoprezentacji i budowania pozytywnego wizerunku
  • Efektywnej organizacji pracy i sieci sprzedaży
  • Zastosowania nowoczesnych narzędzi wspierających sprzedaż

Dzięki zdobytym kompetencjom Beneficjenci będą mogli aplikować na stanowiska związane z obsługą klienta, sprzedażą czy marketingiem. Ich umiejętności interpersonalne i negocjacyjne otwierają drzwi do różnorodnych ścieżek kariery – zarówno w pracy stacjonarnej, jak i w zdalnej obsłudze klienta.

Szkolenie odbywało się w formie stacjonarnej w Lublinie i zakończyło się egzaminem zewnętrznym. Beneficjenci otrzymają certyfikaty o ukończeniu szkolenia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów w dalszym rozwoju zawodowym!

Więcej informacji o projekcie „Działanie kluczem do sukcesu” znajdziecie TUTAJ. 

 

Call Now Button